در تاریخ ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ توسط farshad دانلود سریال ایرانی, شهرزاد

دانلود قسمت اول از فصل دوم سریال شهرزاد

دانلود رایگان سریال  شهرزاد فصل دوم با لینک مستقیم

پیش نمایش “فصل دوم سریال شهرزاد” افزوده شد

اخبار جدید افزوده شد

تصاویر جدید از فصل ۲ شهرزاد افزوده شد

قسمت اول فصل دوم سریال شهرزاد

دانلود سریال شهرزاد فصل دوم قسمت اول

ژانر : اجتماعی

کارگردان : حسن فتحی

ستاره ها : فصل دوم سریال شهرزاد با بازی ستاره هایی مانند ترانه علیدوستی + شهاب حسینی + پریناز ایزدیار + مهدی سلطانی + مصطفی زمانی + امیر جعفری+ رویا نونهالی و .. بازیگران

پخش هفتگی فصل دوم از روز دوشنبه ٢٩ خرداد  ۱۳۹۶ آغاز خواهد شد

خلاصه فصل دوم شهرزاد : در فصل دوم این سریال جذاب و زیبا میبینیم که با کودتای سیاه آغاز میشود, و با اثر حوادث کودتا بر زندگی شخصیت ها اوج میگیرد و به هم ریزی اتفاق می افتد . در  شهر تهران سالهای پس از کودتا که چهره شهر رنگ , خشونت و دسیسه به خود میگیرد و عشقی شکوفا میشود میان دو جوان به نام های شهرزاد و فرهاد که نقش های اصلی فصل دوم سریال شهرزاد میباشند  عشقی که فرجامش متصل به حوادث ایام میشود و عشاق قصه در موقعیت دشواری قرار میگیرند که آینده شان را دگرگون میکند و به ویژه زمانیکه پای قباد به صحنه این حوادث باز میشود شما به زودی میتوانیداین سریال جذاب و زیبا را ب لینک مستقیم از وب سایت ما دانلود نمایید

دانلود قسمت اول سریال شهرزاد فصل ۲

دانلود آنوس رسمی سریال شهرزاد (پیش نمایش)

دانلود لینک مستقیم

به گذارش رسانه های سینمایی انتشار اولین تیزر رسمی از فصل دوم سریال شهرزاد، شور و اشتیاق فراوان عجیبی میان علاقه مندان به  این سریال به وجود آورده است , در این بین تغییر نوع شخصیت فرهاد و پاره شدن مرغ آمین  مهم ترین واکنش ها را به همراه دارد.

پیش نمایش فصل دوم شهرزاد  یک دقیقه بیشتر نبود اما در همین مدت کم ، تکلیف مخاطبانش را با فضای ادامه داستان مشخص کرد. و گفت که چه اتفاقاتی رخ میدهد ,  اولین نکته این بود که دیگر نباید منتظر فضای لطیف و عاشقانه فصل اول باشیم عشق و علاقه ظاهرا در فصل ۲ شهرزاد کم تر شده است. به نظر می رسد آنقدر تنش و اتفاق در فصل دوم وجود دارد که احساسات و روابط عاشقانه را هم تحت تاثیر قرار می دهد.

فرهاد چه می شود و چه میکند ؟
در پیش نمایش یک دقیقه ای فصل دوم شهرزاد  غیر از بخش های مرتبط با مراسم عقد و نزدیک به آن، دیگر از چهره معصوم و ساده فرهاد خبری نیست و تا حد بالایی تند تر شده است . موهایش را طور دیگری آرایش می کند حتی لباس پوشیدنش هم تا حدی فرق کرده است ، خیلی محکم و جدی راه می رود. از داخل کمرش اسلحه در می آورد، نگاه پر از خشمی به شهرزاد دارد و در جایی حتی گردنبند مرغ آمین شهرزاد را با حرص پاره می کند و میندازد .

اخبار مربوط به پخش سریال شهرزاد ۲

۶ اردیبهشت ۹۶

به گزارش سایت های خبری   علی اسدزاده  مجری طرح سریال «شهرزاد» درباره اولین تاریخ پخش فصل دوم شهرزاد  این سریال در نمایش خانگی اظهار کرد: پخش هفتگی فصل دوم این سریال از روز دوشنبه  ٢٩ خرداد  ۱۳۹۶ آغاز خواهد شد.

محسن چاوشی هم اکنون در حال ساخت تیتراژ جدید برای فصل دوم شهرزاد میباشد اخبار جدید به زودی افزوده میشود

فصل 2 شهرزاد

دانلود فصل دوم سریال شهرزاد

دانلود شهرزاد فصل 2

تصویری از رضا کیانیان و آتنه فقیه نصیری در فصل ۲ شهرزاد


بخش نظرات شما هم نظر خود را در مورد این فیلم بگویید (در پایین)

کانال تلگرام نگار فیلماز آخرين فیلم ها بهره مند شويد...
X بستن تبليغات