مانیتورینگ کلمات کلیدی در سایت رتبه کلمه
در تاریخ 23 دی 1396 توسط baharm دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم عملیات کورتاژ با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم عملیات کورتاژ با کیفیت بالا

Download Movie curettage operation with direct link And free

!! در صورت درخواست صاحب اثر لینک دانلود فوری برداشته میشود !!

دانلود فیلم عملیات کورتاژ با لینک مستقیم

نام فیلم: عملیات کورتاژ

موضوع : تاریخی

محصول: ایران

کیفیت: HD720p

حجم:—-

سال تولید:—

سال انتشار:—

زمان فیلم :—

فرمت: mkv

کارگردان: مسعود جعفری جوزانی

دانلود : دانلود با سرعت بالا – رایگان

بازیگران :

خلاصه داستان فیلم:

موضوع فیلمنامه «عملیات کورتاژ» مربوط به تاریخ معاصر و روزهای قیام مردم علیه حکومت پهلوی است که روزهای پایانی بهمن ماه سال ۱۳۵۷ و آخرین روزهای رژیم شاهنشاهی و طرحی را که قرار بود برای نجات این رژیم تدارک و اجرا شود شامل می شود . طرحی که یک سر آن به کاخ سفید برمی‌گشت و یک سر دیگر آن به هیئت مستشاری آمریکا در تهران که قرار بود به عنوان سدی در مقابل طوفان انقلابی مردم ایران قرار گیرد. سدی که سستی آن بیش از هر زمان دیگری روشن شد…

خلاصه بیشتر از فیلم :

مسعود گفته است :  فیلمنامه سینمایی «عملیات کورتاژ» را از حدود یک سال پیش نوشته بودم که پس از پایان نگارش، این فیلمنامه را تحویل دادم . جعفری جوزانی در باره موضوع این فیلمنامه سینمایی گفته : موضوع فیلمنامه «عملیات کورتاژ» مربوط به تاریخ معاصر و روزهای قیام مردم علیه حکومت پهلوی است که روزهای پایانی بهمن ماه سال ۱۳۵۷ و آخرین روزهای رژیم شاهنشاهی و طرحی را که قرار بود برای نجات این رژیم تدارک و اجرا شود شامل می شود . پیشتر در خبر منتشر شده توسط خبرگزاری تسنیم آمده بود: «عملیات کورتاژ» طرحی که یک سر آن به کاخ سفید برمی‌گشت و یک سر دیگر آن به هیات مستشاری آمریکا در تهران که قرار بود به عنوان سدی در مقابل انقلاب مردم ایران قرار گیرد.

به موجب اسنادی که این طرح بر اساس آن به رشته تحریر درآمده است، کودتای نظامی موسوم به عملیات نجات یا کورتاژ قصد داشتند در طی دو موج افراد مورد نظر را دستگیر کنند. طرح کودتا تقریبا از زمانی که ژنرال هایزر به ایران وارد شد، در دستور کار قرار گرفت و ابعاد مختلف آن طی جلسات مختلف هایزر و گروهی از ژنرال های شاه که به گروه پنج موسوم شدند (مرکب از ارتشبد عباش قره باغی رییس ستاد بزرگ ارتشتاران، ارتشبد طوفانیان، سپهبد ربیعی فرمانده نیروی هوایی، سپهبد بدره ای فرمانده نیروی زمینی و دریادار حبیب الهی، فرمانده نیروی دریایی) به طور مداوم مورد بررسی قرار گرفت تا اینکه به طرح نهایی رسیده و برای ۲۱ بهمن ۱۳۵۷ آماده اجرا شد.

یک خبر خوب و خیلییی خوب اینکه : مسعود جعفری جوزانی در حال حاضر تمام تمرکز خود را معطوف به ساخت پروژه بزرگ سینمایی «کوروش بزرگ» کرده که قرار است به تهیه کنندگی و کارگردانی خود این پروژه سینمایی جلوی دوربین برود..

عکس بیبشتر از فیلم

دانلود فیلم عملیات کورتاژ با لینک جدید


بخش نظرات شما هم نظر خود را در مورد این فیلم بگویید (در پایین)

کانال تلگرام نگار فیلماز آخرين فیلم ها بهره مند شويد...
دانلود همین فیلم در تلگرام (رایگان)